Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76614
Stary 01.02.2017, 14:25
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Ma ważny kontrakt, z umów trzeba się wywiązywać. Ty byś rozumiem oddał kasę i nie walczył o swoje?
Przecież to on chce rozwiązać kontrakt a nie Wisła. Może domagać się pieniędzy za zerwanie umowy przez klub, ale tutaj mamy do czynienia z rozwiązaniem kontraktu za porozumieniem stron.

Co to w ogóle jest za filozofia? Klub rozwiązuje kontrakt i płaci. Zawodnik chce rozwiązać kontrakt i klub ma mu też płacić? W tym wypadku to zawodnik nie chce wywiązać się z kontraktu i prosi klub o negocjacje. Dlaczego w takim razie on nie ponosi kary? W przypadku, gdy klub chce rozwiązać kontrakt z zawodnikiem to jakoś nigdy polubownie nie da się tego zrobić tylko się każdy jeden najemnik kasy domaga.

BTW Przewinęło mi się powyżej żeby nie jechać po Mójcie, bo to Wiślak. Jaki ku*** Wiślak? Przyszedł pół roku temu, gra piach, kompletnie mu nie zależy, a ktoś mu jeszcze rangę podnosi. O Urydze nikt nie wspomni jakoś, że jest Wiślakiem i wychowankiem klubu, a byle najemnika już się wynosi na piedestał.

BTW2 https://twitter.com/KrzysiekTSW/stat...82705660600320
Odpowiedz cytując