Wyświetl pojedynczy post
Rezerwowy
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76613
Stary 01.02.2017, 14:06
Jeśli jest dogadany z klubem innym to czemu mamy mu płacić cokolwiek? Odchodzi na zasadzie wolnego transferu i dziękuje dowidzenia. Ile będzie zarabiał w nowym klubie, więcej czy mniej już nas guzik obchodzi...

Nieciekawie wygląda natomiast sprawa Bartkowskiego, czytałem gdzieś że jest spokojny o testy medyczne i przechodzi do Wisły, a tutaj jakieś problemy z więzadłami :/
Odpowiedz cytując