X-Ray napisał(a):

Nie ma honoru i godności?
Ma ważny kontrakt, z umów trzeba się wywiązywać. Ty byś rozumiem oddał kasę i nie walczył o swoje?
|
Mimo wszystko sporo za obustronne rozwiązanie. 150 już byłoby w porządku. Szczególnie jeśli byłby dogadany już z innym klubem.