Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76612
Stary 01.02.2017, 13:51
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Nie ma honoru i godności?

Ma ważny kontrakt, z umów trzeba się wywiązywać. Ty byś rozumiem oddał kasę i nie walczył o swoje?
Mimo wszystko sporo za obustronne rozwiązanie. 150 już byłoby w porządku. Szczególnie jeśli byłby dogadany już z innym klubem.
Odpowiedz cytując