|
Wiem, że Popo brama, wiem, że Brozio asysta i gol, wiem,że Cywka nawet spoko, ale ogólnie są to już zawodnicy bardzo przeciętni. Brozio już wiekowy, chwała mu za to co zrobił. ale przydałby się taki napastnik konkretny. Brozio niech wchodzi z ławki. Mójte, Buchala, Uryge, pogonić. Uryga już tyle szans dostał, że raczej nigdy nie osiągnie poziomu Ekstraklasy. On jest na poziomie 2 ligii. My chcemy coś osiągnąć, więc potrzebujemy lepszych.
|