X-Ray napisał(a):

|
Ja tam nie widzę oficjalnego potwierdzenia, więc tak samo mamy Bartkowskiego, jak Valencie na chwilę obecną.
|
Trochę bardziej, bo on przynajmniej na testach był

Jeśli go nie podpiszą, to pewnie ściągną kogoś na siłę jeszcze. Mnie osobiście Cywka się w sparingach podobał. Na zmianę z Bartoszem może grać.