ashkeczup napisał(a):

Pytanie do jakiegoś znawcy tematu.
Jeśli u nas dopiero otwiera się okienko, a w innych krajach zamknęło, to czy można robić transfery zamknięte->otwarte?
|
Jeśli gdzieś jest okienko zamknięte, to oni nie mogą kupować, ale sprzedawać mogą.