Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6169
Stary 01.02.2017, 08:04
@ enzo,
Przecież on na Twoim filmiku rusza się jak słoń między pachołkami i na koniec ładuje prosto w Miśka A tak szczerze powiedziawszy, to kibicuje Ondraskowi, żeby zaczął trafiać tak jak w sparingu, bo kibicuję Wiśle.
Odpowiedz cytując