ashkeczup napisał(a):

Ty, wróć, do gimnazjum, po, trochę interpunkcji.
O....... Alankowi gałę, że tak ładnie poradził sobie z pachołkiem. Poczytaj sobie moje posty sprzed tygodnia? i zobacz, że go broniłem co nie znaczy, że nie mogę trochę beki pocisnąć, że się prawie o pachołka wyjebał i kark złamał.
|
Tak, jakby Twoja interpunkcja była w porządku... Weź się ogarnij chłopaku bo 3/4 tego forum już chyba ma Ciebie dosyć