Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76581
Stary 31.01.2017, 19:20
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Skąd takie informacje macie mobilki?
Na twitterze od dluższego czasu się pisało, że Kiko go nie widzi. Dzisiaj temat wrócił, że negocjują rozwiązanie kontraktu(może być ciężko, bo ponoć nieźle zarabia). Ponoć kilka klubów go widzi u siebie, najbliżej mu do Śląska.
Myślę, że mógłby sprawdzić się w Piaście gdzie graja na wahadłowych, na obrone ani na pomoc gość się nie nadaje.
Ostatnio edytowane przez kubad99 : 31.01.2017 o godz. 19:47.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując