ashkeczup napisał(a):

|
Skąd takie informacje macie mobilki?
|
Na twitterze od dluższego czasu się pisało, że Kiko go nie widzi. Dzisiaj temat wrócił, że negocjują rozwiązanie kontraktu(może być ciężko, bo ponoć nieźle zarabia). Ponoć kilka klubów go widzi u siebie, najbliżej mu do Śląska.
Myślę, że mógłby sprawdzić się w Piaście gdzie graja na wahadłowych, na obrone ani na pomoc gość się nie nadaje.