Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76578
Stary 31.01.2017, 19:15
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Chętnie kupię mu sanki, niech zjeżdża Wiem, że mamy braki w defensywie, ale moim zdaniem ten gość nie był żadną sensowną alternatywą i nie dawał zabezpieczenia nawet ławki rezerwowych. Każde jego wejście przyprawiało mnie o stan przedzawałowy.
z Mójtą czy bez braki są identyczne...
jesli faktycznie idzie do Chorzowa to znaczy,ze Ruch zgodnie z "fatum Mójty" żegnamy z ekstraklasy
Ostatnio edytowane przez picasso : 31.01.2017 o godz. 19:20.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując