Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1344
Stary 31.01.2017, 17:35
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
To ja Ci już mówię, że jeden bukmacher na pewno wystąpi o licencje, z końcówką 365.
ze bet 365?
uff, bede mogl dalej przepierdalac hajs u nich...

E: Twoj post to na podstawie własnego wniosku czy pewne info? Bo jesli to twoj wniosek to nie wiem czy wziales pod uwage ze jak oni wejdą do PL legalnie to ich super oferta nie bedzie juz taka super, w zwiazku z czym straca klientow. Ja np. bede wolał grac przez VPN bo roznice przy duzych kursach juz sa dośc spore.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.01.2017 o godz. 17:44.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując