X-Ray napisał(a):

|
To ja Ci już mówię, że jeden bukmacher na pewno wystąpi o licencje, z końcówką 365.
|
ze bet 365?
uff, bede mogl dalej przepierdalac hajs u nich...
E: Twoj post to na podstawie własnego wniosku czy pewne info? Bo jesli to twoj wniosek to nie wiem czy wziales pod uwage ze jak oni wejdą do PL legalnie to ich super oferta nie bedzie juz taka super, w zwiazku z czym straca klientow. Ja np. bede wolał grac przez VPN bo roznice przy duzych kursach juz sa dośc spore.