Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11702
Stary 31.01.2017, 17:29
gregor07 napisał(a):Wyświetl post
Co się dzieje z Dudu Bitonem? Przecież to był przekozak jak na naszą ligę. Nie można go wyciągnąć z tego Izraela? Czy już mocno obniżył loty?
Kopie w pilke w Hapoelu Tel-Aviv

a czy był takim kozakiem? Imho miał duzo szczescia z bramkami ktore mu wpadały. Sezon w Wiśle i 16 goli to jego sezon zycia.
Po opuszczeniu Wisły praktycznie co poł roku zmieniał klub - to nie jest droga przekozaka.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując