gregor07 napisał(a):

|
Co się dzieje z Dudu Bitonem? Przecież to był przekozak jak na naszą ligę. Nie można go wyciągnąć z tego Izraela? Czy już mocno obniżył loty?
|
Kopie w pilke w Hapoelu Tel-Aviv
a czy był takim kozakiem? Imho miał duzo szczescia z bramkami ktore mu wpadały. Sezon w Wiśle i 16 goli to jego sezon zycia.
Po opuszczeniu Wisły praktycznie co poł roku zmieniał klub - to nie jest droga przekozaka.