szprotson napisał(a):

Skoro do tej pory nie wystąpili, to nie wystąpia. Skorzystanie z licencji rowna sie z placeniem wiekszego podatku od obrotu który równa sie gorszym kursom. Gorszy kurs równa się skorzystanie z lepszej oferty.
Obiecywali model duński a zostaliśmy z tym co mamy tylko z większymi rejstrykcjami.
P.s.
A zagraniczni bukmacherzy rynku polskego nie stracą, bo polak bedzie grał przez VPNy.
|
To ja Ci już mówię, że jeden bukmacher na pewno wystąpi o licencje, z końcówką 365.