WislaFan123 napisał(a):

Modyfikacja ustawy hazardowej. Wszystko wskazuje na to, że od drugiej polowy roku, dostawcy internetu beda mieli obowiazek zablokowac dostep do stron bukmacherów. W związku z czym jednak chyba wysątpia o legalne licencje jak STS, Fortuna itp. Z drugiej strony, nawet takie firmy jak STS cyz Fortuna mogą być tylko sponsorem, nie mogą sie reklamować. W tej modyfikacji ma się do zmienić - będą normalnie gdziekolwiek mogli się buki reklamować.
Ale najważniejsze w kwestii Wisły - większość bukmacherów najwiekszych nie bedzie mogla sobie pozwolić na wyjście z polskiego rynku więc chcąć niechcąc, będą musieli wystapic o licencje (juz jeden duzy zagraniczny buk to zrobil), a wtedy takie buki chetnie beda wchodzic jako sponsorzy strategiczni, 4 a nawet 5 mln podstawy od takiego buka jest w zasiegu Wisly 
|
Juz pisałem o tym.
Nie wiem ocb, z "wszystko na to wskazuje" ale fakty sa takie ze ustawa zostala podpisana pod koniec roku i wchodzi w zycie 1 kwietnia i część przepisów 1 lipca (1 lipca wchodza w zycie przepisy o blokowaniu dostepu do stron internetowych i ograniczeniu mozliwosc wpłat na w/w strony)
[qupte]W zwiazu z czym jednak chyba wystąpia o licencje[/quote]
No chyba nie.
Skoro do tej pory nie wystąpili, to nie wystąpia. Skorzystanie z licencji rowna sie z placeniem wiekszego podatku od obrotu który równa sie gorszym kursom. Gorszy kurs równa się skorzystanie z lepszej oferty.
Obiecywali model duński a zostaliśmy z tym co mamy tylko z większymi rejstrykcjami.
P.s.
A zagraniczni bukmacherzy rynku polskego nie stracą, bo polak bedzie grał przez VPNy.