szprotson napisał(a):

ekskuze mua
Jaką ustawę masz na myśli
|
Modyfikacja ustawy hazardowej. Wszystko wskazuje na to, że od drugiej polowy roku, dostawcy internetu beda mieli obowiazek zablokowac dostep do stron bukmacherów. W związku z czym jednak chyba wysątpia o legalne licencje jak STS, Fortuna itp. Z drugiej strony, nawet takie firmy jak STS cyz Fortuna mogą być tylko sponsorem, nie mogą sie reklamować. W tej modyfikacji ma się do zmienić - będą normalnie gdziekolwiek mogli się buki reklamować.
Ale najważniejsze w kwestii Wisły - większość bukmacherów najwiekszych nie bedzie mogla sobie pozwolić na wyjście z polskiego rynku więc chcąć niechcąc, będą musieli wystapic o licencje (juz jeden duzy zagraniczny buk to zrobil), a wtedy takie buki chetnie beda wchodzic jako sponsorzy strategiczni, 4 a nawet 5 mln podstawy od takiego buka jest w zasiegu Wisly
@Wsciekle piesci weza - oni nic, nigdzie tego nie sugeruje. Znasz historie dlaczego Volvo Wadowscy weszli w partnerstwo w Wiśle? To dlaczego Krzysiek Targosz dołaczyl wszyscy wiemy - chcial pomoc Wisle ponad wszystko. I ogromny szacunek dla niego. Tylko ile takich osob jest?
Oczywiście, pewnie sie zdarza jeszcze jacyś sponsorzy, mniejsi wieksi - w koncu Wisla ma potezny zasieg. Ale jest wiele sponsoro w ktorych nie tylko ilosc, a jakosc i postrzeganie marki sie mocno liczy. I czy to Ci sie podoba czy nie, sa ludzie ktorzy wiedza o powiazaniach WSH z TS i SKWK, i dla swietego spokoju nie chca przy tym byc. Uwazam ze w wielu przypadkach to jest na wyrost, ale niestety tak jest