Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1341
Stary 31.01.2017, 16:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ekskuze mua
Jaką ustawę masz na myśli
Modyfikacja ustawy hazardowej. Wszystko wskazuje na to, że od drugiej polowy roku, dostawcy internetu beda mieli obowiazek zablokowac dostep do stron bukmacherów. W związku z czym jednak chyba wysątpia o legalne licencje jak STS, Fortuna itp. Z drugiej strony, nawet takie firmy jak STS cyz Fortuna mogą być tylko sponsorem, nie mogą sie reklamować. W tej modyfikacji ma się do zmienić - będą normalnie gdziekolwiek mogli się buki reklamować.

Ale najważniejsze w kwestii Wisły - większość bukmacherów najwiekszych nie bedzie mogla sobie pozwolić na wyjście z polskiego rynku więc chcąć niechcąc, będą musieli wystapic o licencje (juz jeden duzy zagraniczny buk to zrobil), a wtedy takie buki chetnie beda wchodzic jako sponsorzy strategiczni, 4 a nawet 5 mln podstawy od takiego buka jest w zasiegu Wisly

@Wsciekle piesci weza - oni nic, nigdzie tego nie sugeruje. Znasz historie dlaczego Volvo Wadowscy weszli w partnerstwo w Wiśle? To dlaczego Krzysiek Targosz dołaczyl wszyscy wiemy - chcial pomoc Wisle ponad wszystko. I ogromny szacunek dla niego. Tylko ile takich osob jest?

Oczywiście, pewnie sie zdarza jeszcze jacyś sponsorzy, mniejsi wieksi - w koncu Wisla ma potezny zasieg. Ale jest wiele sponsoro w ktorych nie tylko ilosc, a jakosc i postrzeganie marki sie mocno liczy. I czy to Ci sie podoba czy nie, sa ludzie ktorzy wiedza o powiazaniach WSH z TS i SKWK, i dla swietego spokoju nie chca przy tym byc. Uwazam ze w wielu przypadkach to jest na wyrost, ale niestety tak jest
Odpowiedz cytując