wiertar napisał(a):

|
Nie uwierze ci i tak. Dopiero co pozbylismy sie darmozjada, ktory w pikke grac nie umie i iest po powaznej kontuzji. Dotego alkoholik ktory wiecej przyklada sie do wyrywania dup wr franticku niz do treningu.Od rku zagral 20 minut i nie wiem czy by sie w 1 lidze ktoa na niego polasil. Soryy za Cupiala czy meresia moze by to przeszlo ale teraz nie ma szans. Moze jego menadzer probowal go tutaj wcisnac ale na pewno Wisla nie rozwazala go.
|
I na tym pozostańmy. Prywatnie, mnie również cieszy że Sarki tutaj nie wrócił.
