Konrad. napisał(a):

|
Na razie nowy zarząd kończy sprzątanie i zaczyna wprowadzać swoje porządki. Jak one będą wyglądać to zobaczymy. Za czasów TF co zmienił się prezes też słyszeliśmy to samo - marketing będzie odbudowany, rozwiniemy szkółkę, ściągniemy sponsorów itd, itp.
|
No właśnie to było najgorsze. Zmieniali się prezesi, dyrektorzy sportowi ale w kwestiach elementarnych i kluczowych dla przyszłości klubu (szkolenie, marketing, sklep internetowy, gadżety) nie zmieniało się nić.
Nawet na głupią możliwość zakupu biletu przez internet czekaliśmy ile? Dziesięć lat? Wcześniej zrobiło taki sklepik Podbeskidzie!