Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 31.01.2017, 14:08
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Na razie nowy zarząd kończy sprzątanie i zaczyna wprowadzać swoje porządki. Jak one będą wyglądać to zobaczymy. Za czasów TF co zmienił się prezes też słyszeliśmy to samo - marketing będzie odbudowany, rozwiniemy szkółkę, ściągniemy sponsorów itd, itp.
No właśnie to było najgorsze. Zmieniali się prezesi, dyrektorzy sportowi ale w kwestiach elementarnych i kluczowych dla przyszłości klubu (szkolenie, marketing, sklep internetowy, gadżety) nie zmieniało się nić.

Nawet na głupią możliwość zakupu biletu przez internet czekaliśmy ile? Dziesięć lat? Wcześniej zrobiło taki sklepik Podbeskidzie!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując