Merkury napisał(a):

|
Obym się mylił ale już nie tak dawno przerabialiśmy Wisłę po holendersku teraz czas na Wisłę hiszpańską - nie jestem nostradamusem ale wiem jak to się skończy.
|
To się mylisz...tak samo jak z naszym zakładem o 2tys zł że Wisła będzie istnieć po 2017...Ty twierdziłeś że nie.
Ja nie chcę, wieć czekam na wpłąte na Akademie Wisły.
