Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1338
Stary 31.01.2017, 13:39
nesta napisał(a):Wyświetl post
nie da się tego ględzenia słuchać... marketing będzie odbudowywany, ale nie da sie klubu postawić na nogi w pół roku na kazdym obszarze po tylu latach zaniedbań! I tak dużo juz robią - nowy kanał na YT będzie, nowa strona www jest na ukończeniu, auotokar.
Oby jak najdłużej stali u sterów Wisły i udało sie pozyskać rożne źródła finansowania.
Na ocenę jest najzwyczajniej w świecie za wcześnie.

Na razie nowy zarząd kończy sprzątanie i zaczyna wprowadzać swoje porządki. Jak one będą wyglądać to zobaczymy. Za czasów TF co zmienił się prezes też słyszeliśmy to samo - marketing będzie odbudowany, rozwiniemy szkółkę, ściągniemy sponsorów itd, itp.

Dajmy im czas, na razie w te parę miesięcy sporo zrobili.
Ddf
Odpowiedz cytując