nesta napisał(a):

nie da się tego ględzenia słuchać... marketing będzie odbudowywany, ale nie da sie klubu postawić na nogi w pół roku na kazdym obszarze po tylu latach zaniedbań! I tak dużo juz robią - nowy kanał na YT będzie, nowa strona www jest na ukończeniu, auotokar.
Oby jak najdłużej stali u sterów Wisły i udało sie pozyskać rożne źródła finansowania.
|
Na ocenę jest najzwyczajniej w świecie za wcześnie.
Na razie nowy zarząd kończy sprzątanie i zaczyna wprowadzać swoje porządki. Jak one będą wyglądać to zobaczymy. Za czasów TF co zmienił się prezes też słyszeliśmy to samo - marketing będzie odbudowany, rozwiniemy szkółkę, ściągniemy sponsorów itd, itp.
Dajmy im czas, na razie w te parę miesięcy sporo zrobili.