Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76560
Stary 31.01.2017, 13:37
Czy wy jesteście poważni z tym uche?

Jeżeli kiedykolwiek (turystycznie) pojawi się w Krakowie powinien dostać strzał w pysk, a nie kase z naszego klubu.

Jeszcze dolhe przeanalizujcie, może by się przydał...
Ddf
Odpowiedz cytując