Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 31.01.2017, 10:54
WislaFan123 bardzo się mylisz. Było wielu biznesmenów i firm które chciały dać pieniądze na Wisłę ale otwarcie powiedziały że dopóki Kapka i Cupiał są w klubie to nie dadzą ani grosza, ponieważ wiedzą że duża część z tych pieniędzy zostanie w rękach prywatnych a nie trafi do Wisły !
Kolejna sprawa, TF dawała jakieś pieniądze za reklame na koszulkach, ale trzeba też spojrzeć na to, że ludzie związani z TF kradli z Wisły tyle ile tylko się dało. Słynna sprawa z Mihajloviciem, Crvena Zvezda dostała za niego 100 tysięcy euro, a z Wisły za ten transfer poszło 300 tysięcy euro ( nie licząc prowizji dla managera ). Więc gdzie się podziało brakujące 200 tysięcy euro Odpowiedź jest bardzo prosta, kilka osób z klubu świetnie zarobiło na tym transferze. Takie są fakty, za chwile powiesz że to było dawno, ale myślisz że nagle przestali to robić. Tylko idiota będzie wierzył że jak mieli możliwość nieźle zarobić to dla dobra Wisły ją odrzucali. Tylko idiota w to uwierzy.
I chciałbym Ci tylko przypomnieć, że TF też szukała sponsora i bodajże od 6 lat nie potrafiła znaleźć.
Niektórzy patrzą na to dokładnie tak jak chcą gazety, odszedł dobry wujek Cupiał, dzięki któremu ten klub jeszcze istniał a przyszli źli kibole którzy nic nie potrafią. A prawda jest zupełnie inna, odkąd odeszła TF w Wiśle jest coraz lepiej, a będzie jeszcze lepiej, po prostu trzeba poczekać, bo posprzątanie syfu który oni po sobie zostawili jeszcze trochę potrwa.
a co do Dariusza W. to nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, poczekajmy do 21 lutego.
Odpowiedz cytując