Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
76555
31.01.2017, 09:13
nesta
napisał(a):
Jestem pod wrażeniem tej strony. Dziennikarstwo przed duże D
http://transfery.info/97428,niestrud...osc-pol-llonch
Nie wiem jak w dobie takich mediów utrzymują się jeszcze takie wydmuszki jak PS np.
To nie pierwszy tekst tej autorki. 2 tygodnie temu napisała podobny artykuł/historię życia Ibana Salvadora, który miał grać (być może zagra) w Wiśle:
http://transfery.info/96978,nonkonfo...h-ibn-salvador
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion