Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76534
Stary 30.01.2017, 22:18
barti
Wszyscy pamiętamy Sikorskiego, ale trzeba się pogodzić z tym, że te czasy już nie wrócą

nesta
Jeśli to prawda to może być X factor na wiosnę. Dawno nie mieliśmy piłkarza o podobnej charakterystyce w dodatku mogącego grać na kilku pozycjach. Liczę na niego bardzo. Jeszcze gdyby udało nam się ściągnąć Valencię to odważnie stwierdzę, że puchary nie są niemożliwe.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 30.01.2017 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując