picasso napisał(a):

|
ale co to znaczy odpali?bramki,asysty?to nie jego rola w zespole.Zdenka nigdy nie będą broniły statystyki.
|
Zacznie nam wygrywać mecze. Zawsze będę surowo patrzył na zawodnika na tej pozycji bo mieliśmy tutaj wielkie gwiazdy. Taki drewniany "przepychacz" mi zupełnie nie leży.