Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76533
Stary 30.01.2017, 22:15
picasso napisał(a):Wyświetl post
ale co to znaczy odpali?bramki,asysty?to nie jego rola w zespole.Zdenka nigdy nie będą broniły statystyki.
Zacznie nam wygrywać mecze. Zawsze będę surowo patrzył na zawodnika na tej pozycji bo mieliśmy tutaj wielkie gwiazdy. Taki drewniany "przepychacz" mi zupełnie nie leży.
Odpowiedz cytując