|
Nie pamiętam jaki to był mecz, ale Brożek się o piłke prawie zabił wychodząc sam na sam, więc nie mów mi, ze to Zdenek jest drewniany. Brożek sobie sytuacje wypracowuje? Litości... Ma instynkt strzelca, ale nie przypominam sobie sytuacji, żeby 2 przeciwników zwiódł i bramkę zapakował...
|