Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6150
Stary 30.01.2017, 22:03
O to żeby strzelać bramki, a nie koniecznie z pianą walczyć o piłkę czy zapamiętale dryblować. Jak to ktoś kiedyś celnie zauważył. Lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Zwróć uwagę na tempo i kierunek biegu Boguskiego po przerzucie piłki do Małeckiego. Jak to się tak dzieje, że zdążył akurat idealnie. I to nie pierwszy raz, że wspomnę Lechię.

Ps. Dlaczego myślisz, że 99% forum nie rozumie? Ty też nie rozumiesz czy klasyfikujesz się w tym 1%?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując