|
Top 3? To, że Pani Prezes takie rzeczy mówi w wywiadach to nie znaczy, że tak myśli. Przecież nie powie, że utrzymają się i będzie ok.
Ondrasek naprawdę mało patelni zmarnował (mało miał).
Problem w naszej grze leży w zaangażowaniu drużyny. Nie ma ruchu z przodu, który powodowałby dziury w obronie. Guerrier był... dziki, ale dzięki niemu właśnie mieliśmy więcej opcji rozegrania piłki.
|