|
Nie wiem, moze nie mam racji, ale to wyglada tak jakby nasz zespol mial szybciej operowac pilka. Prostopadle pilki na wolne pole po kilku klepkach w srodku pola, a do tego potrzeba zawodnika zwrotnego i szybkiego. Ewentualnie szybkie centry ze skrzydel, ktore tez nie do konca wymagaja roslego, postawnego goscia.
Zobaczymy. Ale wcale sie nie zdziwie jak Ondrasek odejdzie latem.
W ogole te transfery, ktore sa przeprowadzane wygladaja mi na budowe zespolu pod katem przyszlego sezonu. Chyba sie pogodzono, ze top3 bedzie trudne, finanse nie pozwalaja, wiec sciaga sie zawodnikow, ktorych Ramirez ma wprowadzic w zespol. Ten plan byc moze zaklada wypromowanie Ondraska i sprzedaz go latem za niezle pieniadze.
|