Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76523
Stary 30.01.2017, 21:44
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
barti
To co? Ma wygrać główke, pobiec 40 metrów z piłką i brame zajebać? Wiń reszte zespołu, skrzydła szczególnie
No właśnie sęk w tym że sam odbiór to nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć dograć do kogoś albo samemu wykończyć.
Odpowiedz cytując