Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76520
Stary 30.01.2017, 21:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Zauwazcie ze Ondrasek to praktycznie nasz kluczowy piłkarz.Od niego sie wszytsko zaczyna.

Bramkarz gra na NIEGO on przyjmuje zgrywa i akcja idzie do przodu.Zobaczcie sobie mecz u siebie ostatni z Legia ile piłke zgrywał Ondrasek. ,ile walczył,jak atakowal nawet bez piłki obronców.Ile w ten sposób robi miejsca dla Pawła,albo Zachary.Bez niego nasza gra stoi .Troche jak keidys w Liverpoolu tercet - Dudek na Heskeya ,a ten glową do Owena i tak cały mecz.
To co piszesz o Ondrasku to czysta teoria i ładnie wygląda na papierze. Niestety rzeczywistość jest już zupełnie inna. Na przykład derby. Brożek przegrywał każdą górną piłkę. Wszedł Ondrasek i wygrał je wszystkie. I co z tego? Kompletnie nic. Żadne zagrożenie. Czech został rozpracowany przez sztaby i obrońców dlatego nie może sobie jakoś pograć w naszej bądź co bądź słabej lidze. W meczu z Ruchem to samo. Gość nie istniał. Chciałbym żeby ta Twoja teoria zaczęła przekładać się na bramki. Wtedy zwrócę honor.
Odpowiedz cytując