Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6146
Stary 30.01.2017, 20:45
Eh co wy macie z tym Rafalem.Naprawde zostawcie go juz ,niech klika bramek z zeszlej rundy zakonczy temat o nim.

BTW : jestem ciekaw jak by poszła jego kariera gdyby nie ten faul prostaka Borysiuka,bo do tego momentu to był kawał grajka z niego.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując