Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline
#
76502
30.01.2017, 15:50
http://www.gironafc.cat/noticia/el-g...a-de-llibertat
teraz już chyba można powiedzieć oficjalnie Pol Llonch - witamy w Wiśle !
wazka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wazka
Znajdź inne posty napisane przez wazka