Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76502
Stary 30.01.2017, 15:50
http://www.gironafc.cat/noticia/el-g...a-de-llibertat

teraz już chyba można powiedzieć oficjalnie Pol Llonch - witamy w Wiśle !
Odpowiedz cytując