Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 30.01.2017, 15:08
Tak, jak można było przypuszczać... Gadanie naszych włodarzy, to śmiech na sali i czysta kompromitacja. To Wdowczyk złożył dokumenty do PZPN'u. A przecież pani Prezes mówiła, że będą wobec niego prowadzone pewne czynności . Facet zrywa kontakt, niby szkaluje w mediach i nic... tak to można wierzyć kolejnym prezesom.
Odpowiedz cytując