Tak, jak można było przypuszczać... Gadanie naszych włodarzy, to śmiech na sali i czysta kompromitacja. To Wdowczyk złożył dokumenty do PZPN'u. A przecież pani Prezes mówiła, że będą wobec niego prowadzone pewne czynności

. Facet zrywa kontakt, niby szkaluje w mediach i nic... tak to można wierzyć kolejnym prezesom.