Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 30.01.2017, 09:37
Też się zastanawiałem co z UFA bo jakoś mi to umknęło, ale jak umowa została rozwiązana to bardzo fajnie.

Cóż, teraz widać, że za TF pracownikami byli zwykli najemnicy, ktôrym nie zależało na tym klubie, szczególnie przez kilka ostatnich lat. Teraz to.... nie ma co porównywać, to niebo a ziemia.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 30.01.2017 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując