|
Też się zastanawiałem co z UFA bo jakoś mi to umknęło, ale jak umowa została rozwiązana to bardzo fajnie.
Cóż, teraz widać, że za TF pracownikami byli zwykli najemnicy, ktôrym nie zależało na tym klubie, szczególnie przez kilka ostatnich lat. Teraz to.... nie ma co porównywać, to niebo a ziemia.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 30.01.2017 o godz. 09:40.
|