Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
Od: 03.2006
Offline
#
1309
30.01.2017, 08:28
Trzeba być mocno uprzedzonym bucem ze złymi intencjami, żeby twierdzić, że nic się w Wiśle na lepsze nie zmieniło odkąd właścicielem jest TS.
Wiślak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak88
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak88