Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 30.01.2017, 08:28
Trzeba być mocno uprzedzonym bucem ze złymi intencjami, żeby twierdzić, że nic się w Wiśle na lepsze nie zmieniło odkąd właścicielem jest TS.
Odpowiedz cytując