Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1307
Stary 30.01.2017, 02:10
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
To wymień mi proszę coś co faktycznie by wyróżniło wzgledem

a.) tego jak wyglądało to w klubie jak właścicielem była TF

b.) oczekiwan do tego jak na miniamilistycznym poziomie moze byc prowadzony klub

Mozesz to podzielic na rzeczy drobne, wazne i sukcesy.

Minelo juz ponad 5m mscy odkad TS jest wlascicielem.

Tylko odnieśmy się do punktu wyjściowego: TS przejmował spółkę w dużo lepszym stanie niż była jeszcze kilka miesiecy wczesniej za rządów TF, wiele rzeczy zostało uregulowanych
Placenie pilkarzom na czas, znalezenie kilku sponsorow i partnerow klubu lepsza atmosfera wokol klubu, zaangazowanie kibicow w dzialalnosc klubu, lepszy marketing, dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia, co tam jeszcze.... polityka transferowa, jasno okreslona strategia dzialania i rozwoju sportowego klubu, promocja akademii i wlaczenie jej w szeroka strategie rozwoju sportowego, lepsza komunikacja z kibicami, dbanie o dobre imię klubu.... cos wiecej?
Wiślaki z TSu zrobily w 5 miesiecy tyle by budowac zaplecze profesjonalnego klubu sportowego ze nalezy im sie duuuze piwo.
Za Cupiala od 5 lat byla stagnacja i staczanie sie coraz nizej na kazdym mozliwym polu.
Ostatnio edytowane przez regan : 30.01.2017 o godz. 02:15.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując