WislaFan123 napisał(a):

To wymień mi proszę coś co faktycznie by wyróżniło wzgledem
a.) tego jak wyglądało to w klubie jak właścicielem była TF
b.) oczekiwan do tego jak na miniamilistycznym poziomie moze byc prowadzony klub
Mozesz to podzielic na rzeczy drobne, wazne i sukcesy.
Minelo juz ponad 5m mscy odkad TS jest wlascicielem.
Tylko odnieśmy się do punktu wyjściowego: TS przejmował spółkę w dużo lepszym stanie niż była jeszcze kilka miesiecy wczesniej za rządów TF, wiele rzeczy zostało uregulowanych
|
Placenie pilkarzom na czas, znalezenie kilku sponsorow i partnerow klubu lepsza atmosfera wokol klubu, zaangazowanie kibicow w dzialalnosc klubu, lepszy marketing, dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia, co tam jeszcze.... polityka transferowa, jasno okreslona strategia dzialania i rozwoju sportowego klubu, promocja akademii i wlaczenie jej w szeroka strategie rozwoju sportowego, lepsza komunikacja z kibicami, dbanie o dobre imię klubu.... cos wiecej?

Wiślaki z TSu zrobily w 5 miesiecy tyle by budowac zaplecze profesjonalnego klubu sportowego ze nalezy im sie duuuze piwo.
Za Cupiala od 5 lat byla stagnacja i staczanie sie coraz nizej na kazdym mozliwym polu.