Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1305
Stary 30.01.2017, 00:02
PvD napisał(a):Wyświetl post
jak się czyta takie komentarze to ręce opadają
To wymień mi proszę coś co faktycznie by wyróżniło wzgledem

a.) tego jak wyglądało to w klubie jak właścicielem była TF

b.) oczekiwan do tego jak na miniamilistycznym poziomie moze byc prowadzony klub

Mozesz to podzielic na rzeczy drobne, wazne i sukcesy.

Minelo juz ponad 5m mscy odkad TS jest wlascicielem.

Tylko odnieśmy się do punktu wyjściowego: TS przejmował spółkę w dużo lepszym stanie niż była jeszcze kilka miesiecy wczesniej za rządów TF, wiele rzeczy zostało uregulowanych
Odpowiedz cytując