Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76495
Stary 29.01.2017, 23:26
Ja myśle, że Cywka wypali przy nowym trenerze (ale zaraz hejtu poleciiii). Od zawsze dobrze pracuje na treningach, a teraz jeśli tylko Kiko obdarzy go zaufaniem to czuje, że się odwdzięczy dobrymi występami. Umiejętności mu raczej nie brakuje, waleczny jest chyba najbardziej z drużyny... Jak się odblokuje to będzie zawodnik

^^
bo na każdy mecz inna line-up był. nie było opcji się zgrać. to też nie była wina trenera, bo kontuzje, kartki. tak wyszło, ale Gonzalez prezentuje się nawet lepiej od Głowy, na lewej niech gra przyzwoity Sadlok, na prawą Bart(z Wigier), który podobno jest usposobiony defensywnie i bajlando. Załuska coraz pewniej czuje się w bramce. Nie wiem co z tyłu może się nie udać
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 29.01.2017 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując