nesta napisał(a):

Nie chcę być złym prorokiem, ale Mąka nigdzie i nigdy nie zaprzeczył wprost odejściu do (L), czy gdziekolwiek indziej.
A ściąganie tego "syna trenera" na DM, musi świadczyć o tym, że ktoś ze środka odchodzi. Inaczej byłby to głupi ruch. Brlek, Stilic, Popo, Maka, Cywka, na upartego Uryga, Laskoś i jeszcze jeden ?