Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76491
Stary 29.01.2017, 22:39
nesta napisał(a):Wyświetl post
Polecam cały wątek... brawo Mąka

https://twitter.com/makatsw/status/825730699353276417
Nie chcę być złym prorokiem, ale Mąka nigdzie i nigdy nie zaprzeczył wprost odejściu do (L), czy gdziekolwiek indziej.

A ściąganie tego "syna trenera" na DM, musi świadczyć o tym, że ktoś ze środka odchodzi. Inaczej byłby to głupi ruch. Brlek, Stilic, Popo, Maka, Cywka, na upartego Uryga, Laskoś i jeszcze jeden ?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując