Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6139
Stary 29.01.2017, 21:38
Ja natomiast wspomnę o Boguskim kolejny raz-8 bramek. Jakby się tera Jose Mourinho zarejestrował na tym forum to też byś się jego stażu czepiał?

Ondrasek-zostawia serducho na boisku. Bramek nie nastrzelał, ale serio- ile pamiętacie zmarnowanych przez niego patelni? Problemem jest ilość stwarzanych sytuacji.

Popović- oczywiście nie jestem jego wielkim fanem. Nie uważam jednak, żeby był beznadziejny. Taką ma rolę na boisku, żeby łączyć pomoc z obroną, uzupełniać wychodzących wyżej zawodników. Spuszczacie się nad Mączyńskim, ale prawda jest taka, że Krzysiu zagrał naprawdę słabą rundę.


Porównanie z dupy:
Casemiro ma w tym sezonie 18 meczów-tyle samo co Denis. Popo ustępuje jedynie w liczbie asyst-ma 1, Casemiro 2. Bramek mają tyle samo-po jednej. TAKA ROLA na boisku
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 29.01.2017 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując