Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36027
Stary 29.01.2017, 19:24
Wiem, ze nie godzi odpowiadac pytaniem na pytanie ale w tym przypadku nie omieszkam. Zlosliwie parafrazujac, "Wszyscy zwalczajacy komunistow sa faszystami"? ( oczywiscie nie biorac pod uwage zdan i opinii komunistow bo dla nich oczywiscie, ze sa).

PS. Zreszta w jaki sposob przejawial sie ten niby faszyzm Pinocheta?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 29.01.2017 o godz. 19:27.