Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6135
Stary 29.01.2017, 19:18
nie keczupie- to sa bardzo slabi zawodnicy - wogole nienadajacy sie do gry w Wisle .........a Pawel jest niestety przykladem ze : " trzeba wedziec kiedy ze sceny zejsc .... "
Odpowiedz cytując