Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36022
Stary 29.01.2017, 18:40
azor napisał(a):Wyświetl post
Jako ze pewnie zaraz padnie hasło o tym, że w tvn czy polsacie robili gorsze rzeczy - może i tak, ale jest jedna zasadnicza różnica - tvn to prywatna telewizja i jeśli będą chcieli, to mogą nawet w prime time`ie puszczać sfingowanego pornosa, w którym Jarek rucha kota.
I dzieki temu że jest prywatna, puszczać takich 'newsów' nie będą.

Przypomne jeszcze sprawe z TVN:
Cytat:
Sprawa zaczęła się w marcu 2008 roku, gdy w talk-show “Kuba Wojewódzki” gościli rysownik Marek Raczkowski i aktor Krzysztof Stelmaszyk. Podczas programu wkładali oni miniatury polskich flag w atrapy psich odchodów. Prowadzący zachęcał ich do tego, jednak sam tego nie robił. Potem tłumaczył, że to był happening, mający uświadomić problem zanieczyszczenia polskich ulic. Jednak takie wyjaśnienie nie przekonało Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jej przewodniczący nałożył na stację karę w wysokości 471 tys. zł Powołał się na art. ustawy o radiofonii i telewizji stanowiący, że “audycje nie mogą propagować działań sprzecznych z prawem, z polską racją stanu oraz postaw i poglądów sprzecznych z moralnością i dobrem społecznym”.
Będzie równe traktowanie, czy znów okaze sie ze redaktor jest ofiarą w tym całym zamieszaniu?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA