Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Michaleo3
Junior Member
Od: 12.2016
Offline
#
76481
29.01.2017, 16:20
Ten Llonch niby Katalończyk ale szacunek u mnie na starcie ma... Grał w Espanyolu.
Michaleo3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michaleo3
Znajdź inne posty napisane przez Michaleo3