Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1296
Stary 29.01.2017, 15:20
Ale to nie jest problem Wisły tylko całej ligi
dotąd 52 (na 160) spotkania w sezonie zgromadziły publiczność większą niż 10 tys z czego 20 to były spotkania derbowe/zgodowe albo czołowe drużyny w lidze.
10 takich spotkań na Legii
9 na Lechii
9 na Lechu
8 na Jagiellonii
6 na Wiśle
5 na Śląsku
4 na Arce
raz na gorszej stronie błoń
czyli mamy Legie i Lecha którym kibicuje całe województwo
Lechia i Jaga są w formie i wygrywają mecze
Śląsk mobilizował się na mecze z Lechem, Legią, Zagłębiem, Lechią i Jagą
Arka świeżo w Ekstraklasie
i derby na kałuży

Fajnie się mówi że 15 tys co mecz i nie potrzeba sponsora ale taka publiczność to ciągle rzadkość w naszej lidze. No i zdecydowanie łatwiej ją uzyskać grając z mocnym/znienawidzonym/zgodowym rywalem.
6 takich meczów biorąc pod uwage wszystkie aspekty poprzedniego roku (meresiński, zgody, forma piłkarska) to naprawdę dobry wynik więc nie narzekałbym bardzo. oczywiście akcje marketingowe itp trzba kontynuować ale spodziewać się co mecz 15 tys ludzi bez względu na formę i rywala to może się w tej chwili tylko Legia.
Odpowiedz cytując