|
Właśnie to co napisałeś wyżej go dyskwalifikują jako skrzydłowego. Ronaldo wolny,słaby technicznie,słaby fizycznie i bez przyśpieszenia. Wyobrażasz go sobie jako skrzydłowego? Ale z taką charakterystyką jako napastnika już bardziej. Niemniej jednak uważam, że wszystkim by na dobre wyszło gdyby grał jako podwieszony za Brożkiem/Ondraskiem.
|