Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76471
Stary 29.01.2017, 11:46
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Na razie nie licząc młodego perspektywicznego Słomki, sprowadziliśmy kolejnych dwóch zawodników bezrobotnych, którzy od dłuższego czasu nie mieli okazji trenować w normalnych warunkach a tylko indywidualnie. Semir Stlić zawodnik, który nie sprawdził się w ŻADNEJ lidze poza Ekstraklapą mówi samo za siebie, Ivan Gonzalez, który ostatnie spotkanie w pełnym wymiarze rozegrał 23.10.2016 r., zawodnik który w ciągu ostatnich trzech sezonów zmieniał kluby (bez kwot odstępnego).
W tej chwili jest temat z kolei zatrudnienia jeżeli już to nie stało się faktem gościa z Wigier Suwałki - zawodnika 25-letniego, który całą swoją karierę grał w klubach delikatnie mówiąc z nie najwyższej półki. W tym oknie zdążyliśmy zdemontować prawą stronę obrony, straciliśmy solidnego jak na nasze warunki środkowego obrońcę (w kadrze poza Głowackim nie mamy środkowego obrońcy na poziomie Ekstraklasy - a Głowa skończy 13 marca 38 lat).
Czym Wisła może straszyć w ofensywie, Boguskim za którym runda życia?..... Brożek i Ondrasek od dłuższego czasu zawodzą .
Jest zajebiście, do tego sprowadziliśmy trenera, który poza krajem, z którego pochodzi nie zetknął się z żadną inną ligą jako trener. I teraz pytanie ilu trenerów z Hiszpanii, Portugalii etc zrobiło wyniki z drużynami z z tej części Europy?...
Jeśli uważasz, że Gonzalez nie nadaje się na ligę, to albo nie oglądałeś sparingów albo jesteś ignorantem.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując