AlvaroTS napisał(a):

|
Dokładnie tak jak piszesz, niektórzy z gory u.......ili sobie ze Cywka jest chvjowy i niec tego nie zmieni. Nawet to ze wczoraj znowu Bartosz był najsłabszym ogniwem. Ale jak to nasz wychowanek strzelił bramkę. Ano tak to , nie wracał , gubił krycie i cały czas zostawiał Cywke z dwoma zawodnikami do krycia.
|
Nie twierdzę, że Cywka jest beznadziejny. Ale wczoraj był najsłabszym na placu. Nawet Matija Špičić był lepszy.