Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6123
Stary 29.01.2017, 11:25
AlvaroTS napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak jak piszesz, niektórzy z gory u.......ili sobie ze Cywka jest chvjowy i niec tego nie zmieni. Nawet to ze wczoraj znowu Bartosz był najsłabszym ogniwem. Ale jak to nasz wychowanek strzelił bramkę. Ano tak to , nie wracał , gubił krycie i cały czas zostawiał Cywke z dwoma zawodnikami do krycia.
Nie twierdzę, że Cywka jest beznadziejny. Ale wczoraj był najsłabszym na placu. Nawet Matija Špičić był lepszy.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując