Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
Od: 05.2016
Offline
#
76468
29.01.2017, 11:00
Czy ktoś wśród osób odpowiedzialnych za transfery nie zauważył że Wisła Kraków ma w tej chwili jedną z najsłabszych linii defensywnych w ekstraklasie? Warto podjąć odważne kroki w tej materii by później nie obudzić się z ręką w nocniku.
Jay jay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jay jay
Znajdź inne posty napisane przez Jay jay