Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76466
Stary 29.01.2017, 01:45
regan napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie ze bedzie
Te rozkminki twiterrowo-forumowe o tzw. Przeciekach podawanych przez zoltodziobow sa rozkoszne...
A potem bedzie benc! Jak to?! Oszukali! Zarzad do dymisji i nie kupuje karnetu i tym podobne
Tyle, że jedynym nazwiskiem, o którym są sprzeczne informacje jest Valencia. Do reszty jest raczej jasność - Bartkowski jest, LLoncha raczej też, z Arsenicem gadają. Nie widzę jakiejś wielkiej fantazji wśród TT braci i dmuchania balona, wszyscy się poruszają w tych samych nazwiskach
Odpowiedz cytując